Logo

Nasze aktualności

Powrót do przeglądania aktualnościPlus

Protokół: "XI Otwarty Konkurs Piosenki Polskiej"

W dniu 12.12 2018 r. w sali widowiskowej kina DIANA odbył się, XI OTWARTY KONKURS PIOSENKI POLSKIEJ 2018 organizowany w ramach 28 Prudnickiej Jesieni Kulturalnej.

Do XI Otwartego Konkursu Piosenki Polskiej zgłoszono: 10 solistów i 3 zespoły w kat. przedszkoli, 7 solistów i 4 zespoły w kat. SP I-III, 8 solistów i 2 zespoły w kat. SP IV-VI, 5 solistów i 1 zespół w kat. SP VII-VIII oraz szkół gimnazjalnych.

W składzie komisji oceniającej zasiedli:
Mariusz Lewicz – muzyk, instruktor muzyczny Gminnego Centrum Kultury w Głuchołazach,
Jan Drohomirecki – muzyk, instrumentalista, członek sekcji rytmicznej POK,
Ireneusz Wyród – wokalista, lider zespołu Acoustica,

Realizacja przeglądu:
Anna Mazurek (prowadzenie i koordynacja),
Tomasz Kanas (prowadzenie i koordynacja) – instruktor muzyczny POK,
Jakub Brzeziński (realizacja dźwięku i światła scenicznego) – realizator POK,
Kamila Jamioł (fotograf) - instruktor artystyczny POK.

Po przesłuchaniu wszystkich uczestników wyłoniono zwycięzców tegorocznej edycji:

Kategoria solistów – Przedszkola

Urszula Kłuś (PP nr 1 w Prudniku) - I
Anna Włodarczyk (PP nr 4 w Prudniku) - I
Lena Jagielska (PP nr 1 w Prudniku) - II
Maja Idzi (PP nr 1 w Prudniku) - II
Zuzanna Kulczyk (PP nr 4 w Prudniku) - III
Nadia Bogucka (PP nr 4 w Prudniku) - III
Karolina Kornecka (NP "Skrzat" w Prudniku) - III
Natalia Gwóźdź (PP nr 6 w Prudniku) - wyróżnienie
Dawid Kowalski (PP nr 1 w Prudniku) - wyróżnienie

Kategoria zespołów wokalnych – Przedszkola

Zespół Tęczowe Nutki (PP nr 4 w Prudniku) - I
Zespół Zeróweczka (PP nr 3 w Prudniku) - II
Zespół Miśki (PP nr 1 w Prudniku) – II

Kategoria solistów - Szkoły Podstawowe I – III

Zuzanna Jankowska (ZSP nr 2 w Prudniku) - I
Filip Kozdraś (ZSP nr 2 w Prudniku) - I
Izabela Stokłosa (ZSP nr 1 w Prudniku) - II
Karolina Hajdecka (ZSP w Moszczance) - II
Malwina Dendewicz (ZSP w Szybowicach) - III
Patrycja Kwiatkowska (ZSP w Moszczance) - III

Kategoria zespołów wokalnych – Szkoły Podstawowe I – III

Zespół Akord (SPS w Łące Prudnickiej ) - I
Zespół Opawskie Nutki (ZSP w Moszczance) - II
Zespół Asy z I Klasy (SPS w Łące Prudnickiej ) - III

Kategoria solistów - Szkoły Podstawowe IV – VI

Dominika Łubniewska (POKiBP) - I
Noemi Pustelniak (ZSP w Moszczance) - I
Natalia Jankowska (ZSP nr 2 w Prudniku) - II
Amelia Szastak (ZSP nr 1 w Prudniku) - II
Maja Sawicka klasy (SPS w Łące Prudnickiej ) - III
Miriam Pustelniak (ZSP w Moszczance) - III
Julia Jagielska (ZSP nr 2 w Prudniku) - III
Milena Hakman (ZSP nr 1 w Prudniku) - wyróżnienie

Kategoria zespołów wokalnych – Szkoły Podstawowe IV – VI

Zespół Camerata (ZSP nr 2 w Prudniku ) - I
Zespół Wesołe Nutki (ZSP w Rudziczce) - I

Kategoria solistów – Szkoły Podstawowe VII – VIII i Gimnazja

Klaudia Janicka (NSP w Dytmarowie) - I
Wiktoria Wójtowicz (ZSP nr 1 w Prudniku) - II
Karolina Lewicka (ZSP nr 1 w Prudniku) - III
Marek Mikulec (ZS w Prudniku) - wyróżnienie

Kategoria zespołów wokalnych – Szkoły Podstawowe VII – VIII i Gimnazja

Zespół Takie Coś (ŚŚ przy PSP w Szybowicach) - II

Powrót do przeglądania aktualnościPlus
Baner Baner Baner Baner Imprezy Baner Baner Baner Baner

Nowe zdjęcia

WięcejPlus