Logo

Nasze aktualności

Powrót do przeglądania aktualnościPlus

Protokół: XVI Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych „Rytm 2019”

Dnia 29 maja 2019 r. w sali widowiskowo-kinowej POK – kino „Diana” w Prudniku odbył się XVI Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych „Rytm 2019”. W przeglądzie uczestniczyło 13 zespołów z szkół podstawowych i gimnazjów, wystąpiło 198 tancerzy.

Komisja w składzie:
Daniel Purzycki – instruktor tańca, przewodniczący komisji
Jan Drohomirecki – muzyk
Aleksandra Kostrowicka – instruktor tańca, nauczyciel
Małgorzata Woelke – nauczyciel wf.
Po prezentacjach wszystkich uczestników, komisja postanowiła przyznać następujące miejsca w danych kategoriach:

KATEGORIA : TANIEC NOWOCZESNY
GRUPA DZIECIĘCA MŁODSZA KL I-III

I miejsce: „MINI STARS” - Gminne Centrum Kultury z Białej – prowadząca Wiktoria Batel
Choreografia „Shes Dancin”
II miejsce: „MIX” - ZS (PSP NR 4) – prowadząca Małgorzata Górska
Choreografia „Ego”

KATEGORIA : INNE – ETIUDA TANECZNA, WIDOWISKO TANECZNE, ITP.
GRUPA DZIECIĘCA MŁODSZA KL I-III


I miejsce: „EFEKT”- Studio Artystyczne „ Tęczowy Motyl” z Głuchołaz - prowadząca Joanna Kisiel Choreografia „Taniec motyli”
II miejsce: „EFEKT”- Studio Artystyczne „ Tęczowy Motyl” z Głuchołaz - prowadząca Joanna Kisiel Choreografia „Poranek Irlandzki”
III miejsce: „TAKT” - POK – prowadząca Joanna Kisiel choreografia „ Podwodny walczyk”

KATEGORIA : TANIEC NOWOCZESNY
GRUPA DZIECIĘCA STARSZA KL IV-VI

I miejsce: : „LITTLE STARS” - Gminne Centrum Kultury z Białej – prowadząca Aleksandra Hindera i Wiktoria Batel Choreografia „Latin Mix”

KATEGORIA : INNE
GRUPA DZIECIĘCA STARSZA KL IV-VI

I miejsce: „EFEKT”- Studio Artystyczne „Tęczowy Motyl” z Głuchołaz - prowadząca Joanna Kisiel choreografia „Na skraju nieba"
II miejsce: „EFEKT”- Studio Artystyczne „Tęczowy Motyl” z Głuchołaz - prowadząca Joanna Kisiel choreografia „ Pozytywka”

KATEGORIA : TAŃCE LUDOWE I NARODOWE
GRUPA DZIECIĘCA STARSZA KL IV-VI

I miejsce: „DUKAT”- SP z Lubrzy - prowadząca Elżbieta Purzycka choreografia „Polka Warszawska”
II miejsce: „ROMANI BACHT” – POK – prowadząca Lucyna Mirga choreografia „Serbjanka”

KATEGORIA : INNE
GRUPA MŁODZIEŻOWA

I miejsce: „TAKT” - POK – prowadząca Joanna Kisiel choreografia „ Taniec Róż”

KATEGORIA: INNE
GRUPA MŁODZIEŻOWA STARSZA

I miejsce: „PUENTA”- Studio Artystyczne „ Tęczowy Motyl” z Głuchołaz - prowadząca J. Kisiel choreografia „ Burleska”
II miejsce: „PUENTA”- Studio Artystyczne „ Tęczowy Motyl” z Głuchołaz - prowadząca J. Kisiel choreografia „Bezsenność”

Gośćmi honorowymi przeglądu był: Zespół „SPECIAL GRUP” z Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Prudniku – prowadząca Marzena Wołczyk , któremu Komisja przyznała nagrodę specjalną konkursu.

Powrót do przeglądania aktualnościPlus
Baner Baner Baner Baner Imprezy Baner Baner Baner Baner

Nowe zdjęcia

WięcejPlus
Do góry
  • PRUDNICKI OŚRODEK KULTURY I BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W PRUDNIKU
    ul. Kościuszki 1A
    48 – 200 Prudnik

    tel. +48 77 436 33 96 – POK
    fax. +48 77 4363396 wew. 28
    +48 77 4363396 wew. 25
    tel. +48 77 436 27 60 – Biblioteka , ul. Mickiewicza 1
  • NIP: 7551931005
    konto bankowe:
    Bank Spółdzielczy w Prudniku
    27 8905 0000 2001 0023 7376 0001
    Informacje kontaktowePlus
  • Logo

Wszelkie prawa zastrzeżone - POK © 2019 | Polityka prywatności

WebInspircje