Logo

Nasze wydarzenia

Powrót do przeglądania wydarzeńPlus

Mąż mojej żony

Data: Piątek, 15 - Czerwiec 2018r. , godz: 19:00 ( 344 dni i 0 godzin temu)

Kino Diana zaprasza 15 czerwca (piątek) o godz. 19.00 na spektakl teatralny ,,Mąż mojej żony" Formacji Artystycznej KANDYD 2.

Ta komedia jest niewątpliwie jedna z najlepszych sztuk, które wyszły spod pióra chorwackiego dramaturga Miro Gavrana. Spektakl wyreżyserował po mistrzowsku Henryk Adamek, role w swoim spektaklu powierzył znakomitym aktorom Dariuszowi Wiktorowiczowi i Dariuszowi Niebudkowi. Obaj są ulubieńcami śląskiej publiczności znanymi nie tylko z teatralnych scen, ale i z filmu, telewizji, estrady.

Opis: Mieszkającego od kilku lat we Frankfurcie Ślązaka, niejakiego Zeflika, odwiedza przybysz z Warszawy, niejaki Edmund. Mężczyźni nie znają się wcale, lecz łączy ich - co wychodzi w trakcie wizyty - jakże istotna rzecz: kobieta. Dokładniej mówiąc, wspólna żona Helena. Jak poradzą sobie z tym problemem? Czy w jego rozwiązaniu pomogą butelki wypitego alkoholu? Co wyniknie z ich niezwykłego spotkania? Śmiechu jest co niemiara, ale i mądrych refleksji nie brakuje - co jest lepsze: życie w kłamstwie, czy dochodzenie do prawdy, choćby wydawała się najgorsza i najgłupsza w świecie. Prawda jest prawdą - to tyle i aż tyle. Na spektaklu nie tylko bawimy się, ale i zastanawiamy nad kondycją mężczyzn i relacjami damsko-męskimi w dzisiejszych czasach.
Bilety do nabycia w kasie kina - cena 50 zł.

Powrót do przeglądania wydarzeńPlus
Baner Baner Baner Baner Imprezy Baner Baner Baner Baner

Nowe zdjęcia

WięcejPlus