Kliknij klawisz TAB i wybierz opcję klikając ENTER. Jeżeli przejdziesz całe menu WCAG, to okno schowa się i pojawi się ponownie treść strony.

Galerie zdjęć

Galerie zdjęć.

Galerie dodane w roku: 2022

Lista galerii zdjęć. Zobacz zdjęcia. Kliknij wybraną galerię, aby zobaczyć zapisane w niej fotografie. Możesz pogrupować galerie również dla wybranych lat.Miniaturka

Spektakl teatralny ,,Ach co to będzie! Preludia do lepszego świata'' - galeria

Spektakl teatralny ,,Ach co to będzie! Preludia do lepszego świata'' w wykonaniu młodzieżowego teatru PRELUDIUM
Liczba zdjęć: 17
Data utworzenia: 2022.12.13
Miniaturka

Spotkanie integracyjne dla seniorów ,, Mikołaj na Kresach", wykład historyczny oraz Biesiada kresowa w Szybowicach

W Szybowicach odbyło się spotkanie integracyjne ,,Mikołaj na Kresach'', wykład historyczny oraz biesiada kresowa. Spotkanie w ramach projektu ,, W drodze ku kulturze - poszerzenie oferty kulturalnej wiejskich domów kultury na terenie Gminy Prudnik". Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji i Kultury - państwowego funduszu celowego.
Liczba zdjęć: 16
Data utworzenia: 2022.12.13
Miniaturka

Baśnioterapia

Z okazji Mikołajek , gościliśmy niezwykłą osobę: znaną i cenioną aktorkę Dominikę Ostałowską w programie ,,Baśnioterapia".
Liczba zdjęć: 48
Data utworzenia: 2022.12.07
Miniaturka

Rodzinne wróżby Andrzejkowe

W Centrum Sportowym w Niemysłowicach odbyły się ,,Rodzinne wróżby Andrzejkowe". Spotkanie w ramach projektu ,, W drodze ku kulturze - poszerzenie oferty kulturalnej wiejskich domów kultury na terenie Gminy Prudnik". Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji i Kultury - państwowego funduszu celowego.
Liczba zdjęć: 24
Data utworzenia: 2022.12.06
Miniaturka

Andrzejki w Moszczance

Podczas spotkania odbyły się warsztaty kulinarne, wykład historyczny pt. ,,Staropolskie Andrzejki". Nie zabrakło wróżb, zabaw animacyjnych. Spotkanie w ramach projektu ,, W drodze ku kulturze - poszerzenie oferty kulturalnej wiejskich domów kultury na terenie Gminy Prudnik". Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji i Kultury - państwowego funduszu celowego.
Liczba zdjęć: 20
Data utworzenia: 2022.12.06
Miniaturka

Wystawa fotograficzna ,,Zabytki sołectw Gminy Prudnik"

Wystawa fotograficzna pt. ,,Zabytki sołectw Gminy Prudnik'' Wystawa i warsztaty fotograficzne odbyły się w Wiejskim Domu Kultury w Rudziczce w ramach projektu ,, W drodze ku kulturze - poszerzenie oferty kulturalnej wiejskich domów kultury na terenie Gminy Prudnik". Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji i Kultury - państwowego funduszu celowego.
Liczba zdjęć: 25
Data utworzenia: 2022.11.21
Miniaturka

Międzypokoleniowe integracyjne warsztaty teatralne

Międzypokoleniowe integracyjne warsztaty teatralne prowadzone przez Marka Kędzierskiego aktora i reżysera. Warsztaty odbyły się w ramach realizowanego projektu „Polska Jutra w kulturze”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Liczba zdjęć: 13
Data utworzenia: 2022.11.19
Miniaturka

Niepodległa w Czyżowicach

,,Niepodległa w Czyżowicach" ,warsztaty plastyczne pt,: ,,Tworzymy symbole narodowe", animacje dla dzieci. Spotkanie w ramach projektu ,, W drodze ku kulturze - poszerzenie oferty kulturalnej wiejskich domów kultury na terenie Gminy Prudnik". Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji i Kultury - państwowego funduszu celowego.
Liczba zdjęć: 29
Data utworzenia: 2022.11.19
Miniaturka

Wernisaż wystawy ,,Polska Jutra w plakacie"

Wystawa prezentuje kultowe plakaty polskich grafików, twórców Polskiej Szkoły Plakatu. Wystawa odbywa się w ramach projektu ,,Polska Jutra w kulturze". Dofinansowano ze środków Ministra Kultury I Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Liczba zdjęć: 58
Data utworzenia: 2022.11.14
Miniaturka

Interaktywne warsztaty filmu dokumentalnego dla młodzieży

Interaktywne warsztaty filmu dokumentalnego dla młodzieży z Dariuszem Debernym - reportażystą, autorem filmów dokumentalnych.Warsztaty odbyły się w ramach realizowanego projektu „Polska Jutra w kulturze”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Liczba zdjęć: 15
Data utworzenia: 2022.11.03
Miniaturka

Koncert Laureatów Konkursów

Koncert Laureatów Konkursów w ramach 14 Dnia Kultury i Tradycji Romskiej
Liczba zdjęć: 23
Data utworzenia: 2022.11.03
Miniaturka

Konkurs Poezji i Piosenki Romskiej

Konkurs Poezji i Piosenki Romskiej w ramach Dni Kultury i Tradycji Romskiej
Liczba zdjęć: 41
Data utworzenia: 2022.11.03
Miniaturka

Barwy Romskiego Świata

Podsumowanie konkursu plastycznego ,,Barwy Romskiego Świata" w ramach Dni Kultury i Tradycji Romskiej
Liczba zdjęć: 24
Data utworzenia: 2022.11.03
Miniaturka

Spektakl ,, Jan Paweł II - okno nadziei"

Spektakl literacko - muzyczny ,, Jan Paweł II - okno nadziei" w reżyserii Marka Kędzierskiego w ramach projektu ,,Polska Jutra w kulturze" , dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Liczba zdjęć: 37
Data utworzenia: 2022.10.17

Nasi partnerzy

Wszelkie prawa zastrzeżone - POK © 2024 Polityka prywatności RODO Deklaracja dostępności Mapa strony

Webdesing: Logo WebInspiracje

Przeszukaj naszą stronę:

Schowaj wyszukiwarkę

Schowaj menu
Ten link otwiera nową kartę

Link zostanie otwarty w nowym oknie! Wyrażasz na to zgodę?


Otwórz ten link
Schowaj i wróć do strony

Galeria zdjęć:

    Cenimy Twoją prywatność. Zobacz jak dbamy o Twoje dane i poznaj nasze zasady dotyczące przetwarzania informacji.