Logo

Nasze aktualności

Powrót do przeglądania aktualnościPlus

Protokół: XIII Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych "Rytm 2016"

Dnia 10 czerwca 2016 r. w Sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego w Prudniku odbył się XIII Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych „Rytm 2016”. W przeglądzie uczestniczyło 25 zespołów z szkół podstawowych i gimnazjów, wystąpiło 320 tancerzy.

Komisja w składzie:
Daniel Purzycki – instruktor tańca, przewodniczący komisji
Monika Komarnicka - kierownik d/s programowych Głubczyckiego Domu Kultury
Beata Puzia – instruktor teatralny
Po występie wszystkich uczestników, postanowiła przyznać następujące miejsca w danych kategoriach:

KATEGORIA: TANIEC NOWOCZESNY
GRUPA DZIECIĘCA MŁODSZA KL I-III


I miejsce: „MASKARADA ” - ZSP NR 2( PSP NR 3) – prowadząca – B. Czeczel – Michniak
II miejsce: „ŚNIEZYNKI” – ZS w Prudniku (PSP nr 4)– prowadząca I.Siembida
III miejsce: „HOPLA” - POK Prudnik – prowadząca A. Kostrowicka
Wyróżnienie „DROPSY” – PSP z Radostyni – opiekun Dorota Barysz

KATEGORIA : TANIEC TOWARZYSKI
GRUPA DZIECIĘCA MŁODSZA KL I-III


I miejsce: „EFEKT”- Studio Artystyczne „ Tęczowy Motyl” z Głuchołaz - prowadząca J.Kisiel
II miejsce: „DUKAT” – ZPS z Lubrzy – opiekun Elżbieta Purzycka

KATEGORIA : INNE – ETIUDA TANECZNA, WIDOWISKO TANECZNE, ITP.
GRUPA DZIECIĘCA MŁODSZA KL I-III


I miejsce: „TĘCZA”- ZSP NR 2( PSP NR 3) – prowadząca M.Powroźnik
II miejsce: „FLAMINGI” - ZSP NR 1( PSP NR 1) – prowadząca K. Adamczyk
III miejsce: „NIEMOŻLIWE” - POK Prudnik – prowadząca J.Kisiel

KATEGORIA : TANIEC NOWOCZESNY
GRUPA DZIECIĘCA STARSZA KL IV-VI


I miejsce: „MINI STARS”- ZSP z Białej - prowadząca A. Hindera
II miejsce: „PRZECINEK” - PSP z Brożca – prowadząca E. Magosz
III miejsce: „EFEKT”- Studio Artystyczne „Tęczowy Motyl” z Głuchołaz - prowadząca J.Kisiel

KATEGORIA : INNE
GRUPA DZIECIĘCA STARSZA KL IV-VI


I miejsce: „TAKT” – POK Prudnik - prowadząca J.Kisiel
II miejsce: „EFEKT”- Studio Artystyczne „ Tęczowy Motyl” z Głuchołaz - prowadząca J.Kisiel
III miejsce: „AEROBIK DANCE”- ZSP NR 2 (PSP NR 3) - prowadząca B. Czeczel – Michniak
III miejsce: „ŚNIEZYNKI” – ZS w Prudniku (PSP nr 4) – prowadząca I.Siembida

KATEGORIA: TANIEC NOWOCZESNY
GRUPA MŁODZIEŻOWA


I miejsce:„ GOLD STARS”– Publiczne Gimnazjum z Białej – prowadząca A. Hindera
II miejsce: „ RÓŻOWA PANTERA” - ZPS z Lubrzy – opiekun Elżbieta Purzycka

KATEGORIA: TAŃCE LUDOWE I NARODOWE
GRUPA MŁODZIEŻOWA


I miejsce: „ROMANI BACHT” – POK – prowadząca L. Mirga

KATEGORIA: INNE
GRUPA MŁODZIEŻOWA

I miejsce: „PUENTA” - Studio Artystyczne „Tęczowy Motyl” z Głuchołaz - prowadząca J. Kisiel
II miejsce: „DREAMS” - SOSW PRUDNIK – prowadząca M. Wołczyk
III miejsce: „PUENTA” - Studio Artystyczne „Tęczowy Motyl” z Głuchołaz - prowadząca J. Kisiel

Gośćmi honorowymi przeglądu byli:
Wicemistrzowie Polski w CHEERDANCE - MARKUS GĄSIOR i OLIWIA POREMBA oraz Finalistka Mistrzostw Polski Seniorek WIKTORIA BATEL – prowadząca ALEKSANDRA HINDERA.

Powrót do przeglądania aktualnościPlus
Baner Baner Baner Baner Imprezy Baner Baner Baner Baner Baner

Nowe zdjęcia

WięcejPlus