Logo

Aktualności

Powrót do przeglądania aktualnościPlus

Protokół: XIV Małe Konfrontacje Teatralne

Dnia 6 czerwca 2018 r. w reprezentacyjnej Prudnickiego Ośrodka Kultury odbyły się XIV Małe Konfrontacje Teatralne o statuetkę „Czarodziejskiej Lampy Alladyna”.

Do konkursy zgłosiło się 3 grupy teatralne:
1. Teatrzyk „Pinokio” z ZSP nr 2 (PSP nr 3) w Prudniku z dwoma spektaklami
2. Teatrzyk „ Actus” z ZSP w Moszczance
3. Teatrzyk „ AUREA DIKTA” z ZSP w Łączniku

Prezentacje teatralne oceniało jury w składzie:
1. Maria Strońska – dyrektor GZOiW w Prudniku
2. Aleksandra Gil - nauczyciel I LO w Prudniku
3. Jan Drohomirecki – muzyk
4. Daniel Purzycki – instruktor tańca
5. Izabela Mazur – kierownik biblioteki

Komisja przydzieliła następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce oraz statuetkę „Czarodziejskiej Lampy Alladyna” otrzymał zespół teatralny „Actus” z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Moszczance za spektakl „Aladyn z Agrabahu”, przygotowany przez Małgorzatę Żuk oraz ex aequo zespół „Aurea Dikta” z ZSP w Łączniku za spektakl „ O dwóch takich co szukały Polski – wędrówki niecodzienne” przygotowany przez Annę Kacprowicz.
Najlepszą aktorką konfrontacji została Dominika Jasińska z ZS nr 2 (PSP nr 3) grająca rolę Ani w przedstawieniu „ Ania z Zielonego Wzgórza” oraz rolę Kota w przedstawieniu „Pinokio”.
Nagrody indywidualne otrzymali: Miłosz Sadło za rolę Alladyna w przedstawieniu „Aladyn z Agrabahu”, Kinga Żurakowska za rolę Jasminy w tym samym przedstawieniu, Kinga Łaciak za rolę Pinokia w przedstawieniu „Pinokio”, Agnieszka Kusber za rolę Chirurga w przedstawieniu „O dwóch takich co szukały Polski – wędrówki niecodzienne”, Patrycja Kusber za rolę Ani w tym samym przedstawieniu, Emilia Woźniak za rolę Kasi również w tym samym przedstawieniu oraz Angelika Mocha za rolę Małgorzaty w przedstawieniu „Ania z Zielonego Wzgórza”.

Powrót do przeglądania aktualnościPlus
Baner Baner Baner Baner Imprezy Baner Baner Baner Baner Baner

Nowe zdjęcia

WięcejPlus