Logo

Nasze aktualności

Powrót do przeglądania aktualnościPlus

Protokół z pracy komisji oceniającej uczestników V Otwartego Konkursu Piosenki Polskiej 2013

W dniu 11.12 2013 w Sali reprezentacyjnej Prudnickiego Ośrodka Kultury odbył się V Otwarty Konkurs Piosenki Polskiej 2013, organizowanym w ramach 23 Prudnickiej Jesieni Kulturalnej.

Do festiwalu zgłoszono: 2 zespoły w kat SP IV-VI, 1 zespół w kat SP I-III, 5 zespołów w kat Przedszkoli – 13 solistów w kat Przedszkoli, 12 solistów w kat SP I-III, 3 solistów w kat SP IV-VI oraz 1 solistę w kategorii szkół średnich.

W składzie komisji oceniającej zasiedli:

  • Mariusz Lewicz – muzyk, instruktor muzyczny Gminnego Centrum Kultury w Głuchołazach
  • Ryszard Czeczel – muzyk, aranżer, dyrektor artystyczny Festiwalu Jazzowego w Prudniku
  • Jan Drohomirecki – muzyk, perkusista, członek sekcji rytmicznej POK
  • Dorota Ziemnik – wokalistka, laureatka wielu przeglądów muzycznych, solistka MSP

Realizacja przeglądu:

  • Joanna Korzeniowska (prowadzenie i koordynacja)– kierownik programowy POK
  • Tomasz Kanas (realizacja dźwięku) – instruktor muzyczny POK
  • Marek Bień (realizacja światła scenicznego) – instruktor POK
  • Po przesłuchaniu wszystkich uczestników wyłoniono zwycięzców tegorocznej edycji:

    Kategoria Solistów – Przedszkola

    • Dorian Zdebski – I
    • Patrycja Gądzik – II
    • Emilia Mięczakowska – III
    • Aleksandra Hakman – wyróż.
    • Agata Osiecka – wyróż.
    • Lena Wiener – wyróż.

    Kategoria Zespołów – Przedszkola

    • Z. Krasnoludki – I
    • Z. Czwóreczki – II
    • Z. Żabki – III

    Kategoria Solistów – Szkoły Podstawowe I – III

    • Wiktoria Wojtowicz – I
    • Emilia Gajewska – II
    • Adrianna Glińska - III
    • Filip Jocher – wyróż.
    • Aleksandra Jakwert – wyróż.
    • Agata Nowak – wyróż.

    Kategoria Zespołów – Szkoły Podstawowe I – III

    • Z. Tęcza – III

    Kategoria Solistów – Szkoły Podstawowe IV – VI

    • Oliwia Konczalla – I
    • Katarzyna Mięczakowska – II
    • Ewa Szymska – III

    Kategoria Zespołów – Szkoły Podstawowe IV – VI

    • Z. Tęcza – III
    • Z. Blondyny – III

    Kategoria Solistów – Szkoły Średnie

    • Dominik Puchała – wyróż.
Powrót do przeglądania aktualnościPlus
Baner Baner Baner Baner Imprezy Baner Baner Baner Baner

Nowe zdjęcia

WięcejPlus