Logo

Nasze wydarzenia

Powrót do przeglądania wydarzeńPlus

Częściowe wznowienie działalności POK

Data: Poniedziałek, 15 - Czerwiec 2020r. , godz: 10:00 ( 23 dni i 15 godzin temu)

Prudnicki Ośrodek Kultury wznawia częściowe organizowanie zajęć oraz spotkań kameralnych w reżimie sanitarnym.

Wznawiamy m.in.: indywidualne zajęcia wokalne dla wokalistów Młodzieżowego Studia Piosenki od 8 czerwca br. (telefoniczne zgłoszenia i ustalenie godzin zajęć u instruktora muzycznego), od 15 czerwca br. rozpoczynamy zajęcia wokalne, indywidualne Dziecięcego Studia Piosenki (telefoniczne zgłoszenia i ustalenie godzin zajęć u Pani instruktor), kameralne warsztaty Klubu Ludzi Piszących przy POK (termin w ogłoszeniu, które ukaże się na stronie internetowej oraz w formie plakatów w środę), kameralne spotkania autorskie realizowane w sali reprezentacyjnej POK w zachowanym reżimie sanitarnym gdzie będzie mogła uczestniczyć ograniczona liczba uczestników z obowiązkowymi maseczkami zakrywającymi usta i nos (uczestnik będzie zobowiązany wypełnić określoną przez POK listę uczestników).

Uczestnicy zajęć i spotkań kameralnych będą zobowiązani podpisać określone oświadczenie o stanie zdrowia, informacja o planowanych terminach spotkań autorskich, kameralnych będą podane na stronie internetowej POK od środy i poprzez plakat wyeksponowane w gablotach POK od piątku br.

Planowane są również na okres czerwiec-lipiec spotkania turystyczne i inne w formie kameralnej (z ograniczonym uczestnictwem i w reżimie sanitarnym), informacja ukaże się na naszej stronie internetowej oraz w programie piątkowym Prudnickiego Telewizyjnego Kuriera Informacyjnego i innych mediach społecznościowych POK.

Zaczynany “grać” choć w wariancie ograniczonym i w obostrzeniach sanitarnych. Prrosimy śledzić naszą stronę internetową, czytać plakaty i skorzystać po przerwie z naszej oferty, działań kulturalnych, artystycznych, oświatowych i turystycznych przestrzegając obowiązujących zaleceń.

Powrót do przeglądania wydarzeńPlus
Baner Baner Baner Baner Imprezy Baner Baner Baner Baner

Nowe zdjęcia

WięcejPlus