Kliknij klawisz TAB i wybierz opcję klikając ENTER. Jeżeli przejdziesz całe menu WCAG, to okno schowa się i pojawi się ponownie treść strony.

Taniec uliczny
Przeszukaj aktualności POK
Tematy popularne w ostatnim czasie
Najnowsze galerie zdjęć

Taniec uliczny

 

Grupa taneczna „Uliczny Styl"

 

Uliczny styl - jest ogólnym terminem, używanym dla wszystkich rodzajów tańca, wywodzących się „z ulicy".Najpopularniejszymi stylami tańca ulicznego są: locking, popping, hip-hop dance oraz breaking (breakdance).

Zajęcia odbywają się w poniedziałki oraz czwartki, w dwóch grupach wiekowych:

 - młodsza - w godz. 17:15 - 18:00

 - starsza - w godz. 18:00 - 19:30

Uczestnicy zajęć pracują nad koordynacją ruchową, równowagą ciała, świadomością ruchów w przestrzeni, nabywając charakter i ucząc się wyrażać go w tańcu.

Prowadzący: Sebastian Kawka.

Sebastian Kawka - ma 40 lat, pochodzi z Nysy. Swoją przygodę z tańcem (breaking - breakdance) rozpoczął w wieku 16 lat, poprzez uczestnictwo w licznych występach artystycznych, zawodach oraz turniejach tanecznych, odbywających się w Polsce i za granicą (W. Brytania, Włochy, Belgia, Francja, Holandia, Niemcy, Czechy). W 2009 roku prowadził zajęcia w Nyskim Domu Kultury.

Od 2021 założyciel i prowadzący grupy tanecznej „Nyska Flava Kids", która bierze udział w licznych warsztatach, obozach tanecznych, pokazach oraz zawodach, mając na koncie liczne osiągnięcia oraz puchary.

Mówi o sobie: jestem osobą pracowitą, bardzo kreatywną, pochłoniętą swoją pasją. Lubię nowe wyzwania, codziennie ucząc się czegoś nowego. Drzemie we mnie spokój ducha oraz wiara w siebie.

 

Obraz:

Nasi partnerzy

Wszelkie prawa zastrzeżone - POK © 2023 Polityka prywatności RODO Deklaracja zgodności Mapa strony

Webdesing: Logo WebInspiracje

Przeszukaj naszą stronę:

Schowaj wyszukiwarkę

Schowaj menu
Ten link otwiera nową kartę

Link zostanie otwarty w nowym oknie! Wyrażasz na to zgodę?


Otwórz ten link
Schowaj i wróć do strony

Galeria zdjęć:

    Cenimy Twoją prywatność. Zobacz jak dbamy o Twoje dane i poznaj nasze zasady dotyczące przetwarzania informacji.