Kliknij klawisz TAB i wybierz opcję klikając ENTER. Jeżeli przejdziesz całe menu WCAG, to okno schowa się i pojawi się ponownie treść strony.

Historia POK Prudnik

Historia POK Prudnik

Siedziba Prudnickiego Ośrodka Kultury mieści się przy ulicy Kościuszki 1 A.

Obraz:

Działalność statutowa i merytoryczna prowadzona jest w obiekcie przy ul. Kościuszki 1 A. Znajduje się tu biuro, sala reprezentacyjna na 130 osób ze sceną, sale kameralne, wykładowe, plastyczna, taneczne, muzyczna i małe studio nagraniowe.

Potrzeby kulturalne nie wytwarzają się same z siebie. Są one wynikiem intensywnego i systematycznego kształcenia. Kształcenie uczestnictwa w kulturze wymaga prowadzenia wielostronnej edukacji, przemyślanego mecenatu wspierającego trudniejsze treści i formy, cierpliwego proponowania ofert kulturalnych, niezależnie od statystycznych wskaźników ich popularności.

Dlatego też postrzegamy Prudnicki Ośrodek Kultury jako sferę silnie związaną z pogłębianiem uczestnictwa w kulturze poprzez już istniejące formy umożliwiające rozwijanie różnych zdolności, zainteresowań i zamiłowań. Troska o kulturę oznacza dla nas przede wszystkim systematyczną edukację kulturalną. To tu organizuje się spektakle, spotkania kameralne, nagrywa muzykę i koordynuje działania kulturalne. Organizuje wernisaże, warsztaty i spotkania poetyckie. Prowadzi zajęcia teatralne, plastyczne, muzyczne, taneczne.

Nasi partnerzy

Wszelkie prawa zastrzeżone - POK © 2022 Polityka prywatności RODO Deklaracja zgodności Mapa strony

Webdesing: Logo WebInspiracje

Przeszukaj naszą stronę:

Schowaj wyszukiwarkę

Schowaj menu
Ten link otwiera nową kartę

Link zostanie otwarty w nowym oknie! Wyrażasz na to zgodę?


Otwórz ten link
Schowaj i wróć do strony

Galeria zdjęć:

    Cenimy Twoją prywatność. Zobacz jak dbamy o Twoje dane i poznaj nasze zasady dotyczące przetwarzania informacji.